مجله اینترنتی طب سنتی طبایع

منو

 

مروری بر فعالیت ها و بیوگرافی دکتر حسین روازاده

دکتر حسین روازاده پزشک عمومی، محقق و متخصص در زمینه گیاهان دارویی و طب اسلامی است که به خاطر همایشها، تحقیقات و سخنرانی هایش در زمینه بهداشت و طب سنتی به شهرت رسیده است.

بیوگرافی دکتر حسین روازاده

دکتر حسین روازاده در ۲۶ مرداد ۱۳۳۵ در یک خانواده مذهبی دیده به جهان گشود. وی پس از اخذ مدرک دیپلم در ایران برای ادامه تحصیل در رشته پزشکی عازم ایتالیا شد و بعد از گرفتن مدرک دکترا و آشنایی با طب مکمل به کشور بازگشت.

ایشان در ایران و در دانشگاه تهران نیز به ادامه تحصیل و فراگیری دوره های درنظرگرفته شده پرداخت.

>>> مشاهده اطلاعات تماس دکتر حسن روازاده <<<

تحقیقات و فعالیت ها

دکتر حسین روازاده در زمینه طب سنتی و بهداشت، از طریق مطب و مدیریت آموزشگاه احیای سلامت فعالیت میکنند.

دکتر روازاده در حوزه طب به اظهارنظرهای خاص و بعضاً جنجالی شناخته میشوند که موافقان و مخالفان خود را دارد. سخنان دکتر روازاده با نظر به دسیسه استعمار و غرب در تخریب تغذیه جهانی است و در همایش ها و سخنرانی های خود تلاش در آگاه کردن مردم نسبت به این موضوع و ارتقای فرهنگ تغذیه در کشور دارد.

برخی از سخنان وی درباره میوه کاج، آدامس و مسواک زدن بسیار مورد توجه موافقان و مخالفان قرار گرفته است تا جایی صحبت وی درباره استفاده نکردن از مسواک و خمیردندان و اشاره به مسواک نکردن حیوانات مورد انتقاد وزیر بهداشت وقت (دکتر قاضی زاده هاشمی) قرار گرفت.

مجموعه های منتشر شده

مجموعه سخنرانی ها و همایش های دکتر حسین روازاده در بازار در قالب لوح های فشرده به فروش میرسند. در فروشگاه احیای سلامت (موردتایید دکتر روازاده) مجموعه سخنرانی ها و کتابهایی جهت فروش قرار گرفته اند که بخی از آنها عبارتند از:

  • کتاب بهداشت تغذیه از دیدگاه حکمای پزشکی ایرانی
  • کتاب  خفی  دارویی
  • کتاب خفی کنجد
  • کتاب  پرسش و پاسخ جلد ۱ و ۲
  • کتاب  پرسش و پاسخ جلد ۳ و ۴
  • سه مجموعه سخنرانی در قالب لوح فشرده
عضویت در کانال طب سنتی طبایع

دسته :  طبیب شهر

دیدگاه ها