مجله اینترنتی طب سنتی طبایع

منو

سلامتی در عصر جدید! جایگزین های طبیعی بر اساس طب سنتی

سلامت جسم به عنوان یکی از مهمترین جنبه های زندگی بشر، همواره موضوعی برای به وجود آمدن برخی دستورات زندگی بوده است! این موضوع از معدود مسائل موجود در جهان است که انسان را وادار به محدود کردن زندگی خود و تن دادن به برخی کارها در جهت حفظ سلامتی می‌کند.

شاید متوجه این موضوع نباشید! اما شما هرروز نکاتی از طب سنتی را رعایت میکنید تا دُرِ گرانبهای سلامتی را حفظ کنید! اینکه کدام غذا را با کدام خوراکی نخوریم یکی از موارد معروف طب سنتی است که بسیاری از مردم رعایت میکنند.

حتی اگر بیشتر به رفتار خود دقت کنیم، میل به طبیعت را در آن میبینیم! اکثر ما در هر زمینه دنبال جایگزین های طبیعی میگردیم! و سعی میکنیم که در هر زمینه لوازم یا مواد سالم و طبیعی را پیدا کنیم!

در این زمانه که ورود تکنولوژی باعث سرعت بخشیدن به زندگی بشر شده است! برخی از نکات طب سنتی مغفول واقع شده! و بسیاری از لوازم صنعتی جای وسایل سنتی و کم ضرر را گرفته اند! البته که این موضوع مشکلاتی را برای بعضی از افراد به وجود می‌آورد! یک مثال ساده بستن کمر با شال پشمی در قدیم بوده که از بروز مشکلات کلیوی جلوگیری میکرده! اما الان نه شال پشمی آنچنان در دسترس است و نه کسی تمایل به بستن آن دارد!

اما با سبک زندگی امروزی، برای حفظ سلامتی چه کاری را میتوان انجام داد؟

با توجه شرایط فعلی چند توصیه برای شما داریم! سعی کنید فعالیت بدنی مناسب داشته باشید، خواب منظم و داشتن تغذیه سالم بر اساس مزاج به سلامتی عمومی بدن شما کمک بسیاری میکند! تا میتوانید از غذاهای صنعتی، کنسرو شده، فریز شده و یا غذاهای با مواد نگهدارنده دوری کنید.

علاوه بر این نکات عمومی، سعی کنید از وسایل و لوازم طبیعی استفاده کنید! یافتن جایگزین های طبیعی یکی از موثرترین موارد برای اصلاح سبک زندگی است.

در این زمینه، مجموعه طبایع، با بررسی نظرات کارشناسان، بسته‌هایی را تهیه کرده است که در روزگار امروز دسترسی به کالاهای طبیعی و سالم را آسان‌تر میکند! در این بسته‌ها که توسط تیم کنجد عرضه می‌شوند سعی شده است که جایگزین های طبیعی و سنتی برای راه‌حل‌های صنعتی زندگی امروز ارائه شده باشد.

مشاهده محصولات طبیعی کنجد، بر اساس توصیه های طب سنتی

.

عضویت در کانال طب سنتی طبایع

دسته :  سبک زندگی, عمومی

دیدگاه ها